APARTMÁN A6

šestilůžkový

Náš největší, v nedávné době nově vybudovaný apartmán, nabízí ubytování ve třech dvoulůžkových ložnicích. Dvě ložnice disponují manželskými postelemi, třetí dvěma oddělenými lůžky. Na požádání je také možná přistýlka pro další dvě osoby. 
Každá z ložnic je dále vybavena prostornou šatní skříní a stropním ventilátorem. Součástí apartmánu jsou dvě koupelny. V první se nachází sprchový kout a WC. Ve druhé je k dispozici WC a bidet. Kuchyň je plně vybavena nádobím a spotřebiči - sklokeramickou deskou, rychlovarnou konvicí, elektrickou a mikrovlnou troubou, lednicí a kávovarem. Kuchyň také doplňuje prostorná jídelna s televizí s českými programy. Z kuchyně je díky velkým proskleným dveřím umožněn přímý vstup na krytou terasu, která nabízí další možnosti posezení s jedinečným výhledem na moře. 

APARTMÁN A5

pětilůžkový

V tomto apartmánu se nacházejí dvě velké ložnice, které jsou obě vybavené manželkou postelí, šatní skříní a stropním ventilátorem. Třetí menší ložnice disponuje rozkládací pohovkou pro dvě osoby. Součástí apartmánu je koupelna se sprchovým koutem a WC. Kuchyň je plně vybavena nádobím a spotřebiči - elektrickou varnou deskou a troubou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou a lednicí. Prostorná kuchyň s jídelnou má přímý vstup na částečně krytou terasu s další možností posezení a s krásným výhledem na moře. 

APARTMÁN A4

čtyřlůžkový

Ve tomto apartmánu jsou k dispozici dvě ložnice, z nichž jedna je vybavena manželským lůžkem a druhá disponuje dvěma oddělenými lůžky. Součástí apartmánu je koupelna se sprchovým koutem a WC. Kuchyň s jídelnou je plně vybavena nádobím a spotřebiči - dvouplotýnkovým elektrickým vařičem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a lednicí. K apartmánu také patří z části krytá terasa, která nabízí další možnosti posezení s jedinečným výhledem na moře. Apartmán je vhodný především pro dva dospělé s dvěma dětmi.  

APARTMÁN A2

dvoulůžkový

V tomto apartmánu o jedné místnosti se nachází manželská postel, prostorná šatní skříň a plně vybavený kuchyňský kout s jídelním ostrůvkem. Kuchyň disponuje dvouplotýnkovým elektrickým vařičem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a lednicí. Součástí apartmánu je koupelna se sprchovým koutem a WC. Apartmán dále nabízí stylové posezení na balkónku, který je příjemně krytý před sluncem. K využití je zde také přilehlé prostranství s další možností posezení, a především kamenný gril, který je našim hostů plně k dispozici. Na požádání je také možná přistýlka pro jednu osobu. Apartmán je tak vhodný pro dva dospělé a jedno dítě.


Všechny naše apartmány jsou situovány tak, abyste docílili kýženého klidu a soukromí. Ručníky a povlečení jsou součástí našeho ubytování, stejně tak jako klimatizace v každém apartmánu. Na požádání také velmi rádi připravíme dětskou jídelní židličku pro naše nejmenší hosty.